Sipariş ettiğiniz ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir. 

Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 7 (Yedi) iş günü  içinde iade edebilirsiniz. 

KULLANICI HATALARINDAN MEYDANA GELEN PROBLEMLERDE , İADE VE DEGİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Yinede üründe meydana gelen arızanın üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz durumlarda, ürünün kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmesi için faturası ile birlikte tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Bu gibi durumlarda “Müşteri Temsilcimiz”  0232 484 11 92 numaralı telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

"İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir."

Sipariş iptal işlemleri

Siparişler, aynı iş günü içerisinde saat 17.00'ye kadar iptal edilebilir. İptal işlemi 0232 484 11 92 no'lu telefon veya minelaskgiyim@gmail.com adresine isim, soyadı ve sipariş no. bildirilerek yapılabilir.


Değişim ve İade işlemleri

Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış etiketi üzerinde ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 7 (Yedi) iş günü içinde iade edebilir 7 (Yedi) iş günü içerisinde değişim talep edebilirsiniz. Yalnızca abiye kategorisine dahil ürünler teslim alındığı gün değişim&iade talebinde bulunulmalıdır, şayet ürün kargo firmasından mesai saatleri bitiminde alıcıya ulaştı ise takip eden ertesi ilk iş gününde değişimi yada iadesi yapacağınız ürün için paketinizin içinde bulunan değişim&iade formunda talebinizi işaretleyerek ve açıklayarak iletişim ve faturada şube bilgilerinde yer alan “Mimar Kemalettin Caddesi. no:89/A Çankaya/İZMİR” adresine göndermeniz gerekmektedir. Ürün değişimi/iadesi için alınan ürünün hiç giyilmemiş ( prova hariç ) olması gerekmektedir. Site üzerinden alınan ürünlerin satış noktalarında ve mağazalarda değişimi/iadesi yapılmamaktadır. İade talebi ile tutar eğer kredi kartı ile ödeme yapmışsanız kredi kartınıza, kapıda ödeme-havale ile ödeme yapmışsanız, tutar hesabınıza iade edilecektir.