1 2
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2

Tesettür Abiye

2017 bahar koleksiyonları ile yeni modeller piyasaya sürüldü. Tesettür abiye konusunda da ismini duyurmuş Minel Aşk markası ile istenilen her renk ve üründe tesettür abiye modeline ulaşmak mümkün. Özel davetlerin en şık bayanı olmak için abiye seçimlerinde detaylar ve modeller ile uygun kombin yapmak da çok önemlidir. Uygun ve çeşitli modellerde tesettür abiye seçimi için de dükkan dükkan dolaşmak ortadan kalktı. www.minelask.com.tr adresinden Minel Aşk markasına ait pek çok ürün fotoğraflarını inceleyerek sipariş vermek çok kolay.

Payetlerin Abiyedeki Şıklığı

Renkler üstünde ayrı bir ışıltı katarak dikkat çekici özelliği olan payetler Minel Aşk markasının çok sevilen detaylarındandır. Payetlerle işlenmiş elbiselerde kuyruklar ve tül pelerin kullanımı ile çok ihtişamlı bir görünüm oluşturulmuştur.

Çiçeklerin Abiyedeki Cıvıltısı

Minel Aşk 2017 yaz koleksiyonunda tesettür abiye modelleri çiçekler ile farklı bir canlılık içindedir. Çiçek desenlerin yanı sıra üç boyutlu yapay çiçek veya güller ile abiyelerde farklı bir hava oluşturulmuştur. Dikkat çeken çiçeklerin yanı sıra canlı renklerle elbise ön plana çıkarılabilir veya daha soft renklerle çiçeklerin bütünlüğü zarif bir ifade oluşturur.

Soft Renklerin Abiyede Zarifliği

2017 ilkbahar ve yaz koleksiyonlarında somon ve pudra renklerinin ön planda olduğunu görüyoruz. Minel Aşk markası da koleksiyonlarında bu renklere yer vererek tesettür abiye modellerinde zarafeti yansıtıyor. Bu renkler daha küçük detaylar ile bütünleştirilerek abartıdan uzak, zarif görünümleri ile pek çok bayan tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilecek modeller arasındadır.

Romantik Modeller İle Abiyede Zerafet

Bahar davet ve düğünlerinde romantik modellerde tesettür abiye seçenekleri ile Minel Aşk markası özgün ve görkemli bir duruş yaratıyor. Romantik modellerde ön plana çıkan çiçek, inci ve tül detayları da elbiseyi dikkat çekici bir ifadeye sokuyor.

Minimal Modeller İle Abiyede Şıklık

Abiyede sade fakat dikkat çekici bir görünümü benimseyen kişiler için Minel Aşk koleksiyonlarında yalın modellere de yer vermiştir. Pek çok yere uygun ve daha rahat kombinlenen minimal tesettür abiye modelleri soft renk seçenekleri ile duru bir ifade kazandırırken canlı renk seçimleri ile modelin yanında iddialı bir görünüm kazandırıyor. Renk seçenekleri ile kişinin karakterinin aynası olan bu parçalar sadeliğinin yanında daha iddialı aksesuarlar ile tamamlanabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.