Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Elbise

Modern bir çizgide ve özgün tasarımlar doğrultusunda kendini tanıtan Minel Aşk markası şık elbise modelleri ile tesettürlü bayanlarla buluşuyor. Farklı model seçenekleri ve zarif görünümleri ile pek çok bayanın ilgisini çeken tesettür elbise modelleri ekonomik fiyatları ile her bütçeye uygundur. Standartlaşmış model ve kalıpları aşarak farklı görünmek isteyen bayanların işini kolaylaştırmak üzere yola çıkmış Minel Aşk markası için minelask.com.tr adresinden özgün tasarımlara göz atmak mümkündür.

Minel Aşk özel günler için çok şık ve iddialı tesettür elbise modelleri ile gündeme gelse de günlük kullanılabilecek sade ve rahat tarzda elbise modelleri ile de bayanlar tarafından çok seviliyor. Özel tasarım elbiseleri, abiye elbiseler ve günlük elbiseler ile her bayanın isteğine uygun şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

2017 Tesettür Elbise Koleksiyonu

2017 kış koleksiyonunda da hakim olan desenler, işlemeler ve taşlar yaz koleksiyonlarına da taşınarak bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Günlük kombinlerde de karşılaşılan desenler ve dantel işlemeler kombinlere ayrı bir hava kazandırıyor. Aynı zamanda şık bir kombin için tercih edilecek elbise seçiminde de dantel detaylar ve taş işlemeler bayanların vazgeçemediği detaylardır. Kış koleksiyonunda elbiselerde kahverengi, siyahi gri, lacivert gibi renkler hakimken yazın gelişiyle koleksiyonda canlı renkler yerini aldı. Mor, saks mavisi, petrol yeşili, bordo gibi renkler ön planda gibi görünse de pudra, buz mavisi, mint yeşili gibi soft renkler de koleksiyonlarda kendini gösterdi. Modayı bütün parçalarında takip eden ve özgün tasarımlarla kendi çizgisini bozmayan Minel Aşk markası ile özel elbise tasarımları bayanların ilgisini çekiyor. Minelask.com.tr sitesinden uygun fiyatlar ile seçilebilecek elbiseler şık bir kombin ve farklı bir görünüm için ideal parçalardır. Tesettür elbise fiyatları kumaşa, modele ve tasarıma göre değişen bir kavramdır. Bu nedenle giyimine özen gösteren ve farklı bir çizgide olmayı seven bayanlar için Minel Aşk markası uygun fiyat seçenekleri ile her konuda bayanların yanında olmaya devam ediyor.

Tesettür Elbise Doğru Kullanımı

Kadınlar fazla kilolarını giydikleri parçalar ile saklayarak daha doğru bir görünümde görünmek isterler. Elbise kullanımında da buna özen göstererek doğru model ve kesimlerde elbise seçimine dikkat ederler. Tesettür elbise modellerinde A kesim elbiseler beli ince göstererek fazla kiloları gizlemekte yardımcı oluyor. A kesim elbiseler ile bazı bayanların hayali gerçeğe dönüşüyor. Minel Aşk markası bu konuda da elbise modellerine dikkat ederek doğru kesimde elbiseler ile doğru görüntülerin ulaşılmasında yardımcı oluyor. 2017 elbise modasında çok sık rastlanan A kesim elbise modelleri farklı model ve renkler ile bayanlarla buluşuyor. Kusur kapatan A kesim elbise modelleri minik desenleri, taş veya dantel işlemeleri ile de özel günlerde kullanılabilecek ideal modellerden biridir. Minel Aşk özel tasarımları ve doğru kesimleri ile oluşturduğu koleksiyonunda bayanlara uygun fiyat seçenekleri ile yardımcı olmaya devam ediyor. Farklı bir stil yaratmak isteyen, doğru bir ifade de görünmek isteyen ve her şeyin başında ekonomik fiyatlar ile rahatça alışveriş yapmak isteyen bayanlar için www.minelask.com.tr vazgeçilmez bir adres olacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.