Mishela Noor Çizgileri ile Tunik Modası

Mishela Noor Çizgileri ile Tunik Modası

25 Mayıs 2017

Tunik, giyim modasında bayanlar tarafından vazgeçilmez parçalardan biridir. Pek çok parça ve model ile kombinlenebilen ve 2017 koleksiyonunda da fazlaca yerini alan önemli bir parçadır. 2017 modasında da özgün tasarımlar ve trend renkler ile Mishela Noor markası bayanların dikkatini çekiyor. Özellikle genç bayanlar tarafından çok fazla ilgi gören modeller, farklı görünmek ve şık olmak isteyen bayanların beğenisine sunuluyor. İnce ve hava alan kumaş üretimi ile tunik modelleri, yaz sıcaklarında da rahatça kullanım imkanı sağlayarak sadece modeli ile değil konforuyla da dikkatleri üzerine topluyor.

Mishela Noor Tunik Tercihi

Giyim sektöründe yepyeni bir marka olan Mishela Noor markası minelask.com.tr sitesinden özgün tasarımıyla ilgilenenlerle buluşuyor. Tunik konusunda modern çizgiler ile konforu birleştirerek farklı çizgilerde modeller modayı yakından takip edenler tarafından tercih ediliyor. Son koleksiyonda sade modellerin ve trend renklerin hakim olduğu gözlerden kaçmıyor. Bu sayede günlük tunik kullanımları modern çizgide Mishela Noor sayesinde bayanlar ile buluşuyor.

2017 Modasında Mishela Noor İle Tunik Modelleri

Mishela Noor isminin basic tunik serisinde düz renk tasarımlar bayanlar tarafından en fazla ilgi gören modellerdendir. Lacivert, ekru ve siyah rengin hakim olduğu koleksiyon, bahar ve yaz aylarında tercih edilecek tunik modellerinden oluşuyor. Aynı zamanda Fırfırlı Tunik modeli, bahar mevsiminde kullanılmak için ideal tunik modellerinden biridir. Kabarık model ve pembe renk oluşuyla baharın cıvıltısını yansıtan parçalardan biridir. Pirizma Tunik model, klasik stil giyinmeyi seven hanımlar için tercih edebilecekleri bir parçadır. Farklı renk seçeneğiyle birlikte iş hayatında da kolaylıkla kullanılabilecek bir modeldir. Yanında tercih edilecek şık ve dikkat çekici parçalarla özel günlerde de kullanılabilecek bir formda tasarlanmıştır. Tunik modelleri, Mishela Noor markasının farklı oluşunu yansıtan en güzel örneklerdir. Açık renklerin hakim olduğu modeller her yaştan bayanların ilgisini çekerek şık bir kombin için ideal modellerdir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.