Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Nişanlık

Tesettür giyimin önceki yıllara nazaran artık moda dünyasında bir akım haline geldiği söylenebilir. Kapalı giyinmeyi tercih eden bayanlara hitap eden bu giyim tarzı sayesinde özgün tasarımcılar ve özgün markalar oluşmuş ve tesettür giyim modanın bir penceresi haline gelmiştir. Online satış mağazamız www.minelask.com.tr 'de tarzınıza en uygun tesettür giyim ürününe sahip olmanız mümkün bunun yanında mağazamızda özellikle evlilik öncesi hazırlık olarak bir genç kız için en özel günlerden biri olan nişan günleri için birçok tesettür nişanlık modelleri bulunur.

Tesettür Nişanlık Modelleri

Nişan giysilerinde son yıllarda en sık rastlanan renklerin pastel tonlar olduğu söylenebilir. Tozpembe, mine, gülkurusu, nil yeşili, gold ve bej tonları ile model olarak eski yıllardan gelen hatta Osmanlı döneminde saraydaki bayanların giyim tarzından esinlenerek tasarlanan tesettür nişanlık modelleri dantelli ve işlemeli olabilir. Tesettür nişanlık modelinde bu yıl en çok kabarık tarzda ve zarif taş işlemeli olanlar dikkat çekiyor.

Ayrıca yine nişanlık üzerine aynı renkte tül kaftan ile kombini zengin bir görünüme kavuşturabilir, baş kısmında aynı renk şifon bir başörtüsü ile oldukça şık bir görüntü kazanabilirsiniz. İnce bir detay olarak belirtmek gerekirse nişanlık modelin bel kısmında çiçek desenleri mevcutsa başörtüsü de aynı çiçek desenleri ya da nişanlık kumaşın üzerinde zarif taşlar ile işleme yapıldıysa başörtüsü de aynı şeklide taş işlemeleri ile süslenmiş durumda oluyor.

Tesettür Nişanlık Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Öncelikle tesettür nişanlık alırken en çok dikkat edilmesi gereken konu nişanlığın bayanın üzerine göre yani vücut yapısına uygun olması gerektiğidir. Vücut tipine göre nişanlık modeli seçildikten sonra, nişanın yapılacağı yer önemlidir. Eğer nişan ev ortamı gibi bir ortamda olacaksa daha sade bir model tercih edilirken salon tarzı bir yerde yapılacaksa şık ve abartılı bir tesettür nişanlık modeli daha uygun olabilir.

Kilolu olan bayanlar nişanlık modeli seçerken belden kabarık olan modelden kaçınarak tercihlerini vücuda daha uygun bir modelden yana yapmalılar. Bu tarz modellere www.minelask.com.tr'den ulaşabilirler. Ayrıca aksesuar seçimi de genel görünümü etkileyeceği için önemlidir. Ayakkabı ve çanta seçimi bütünü koruması açısından önem verilmesi ve ona göre tercih yapılması gereken bir konudur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.