Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Her bayan için vazgeçilmez olacak pantolon modelleri, bağımsız bir stil oluşturmak ve günlük giyimde dikkat çekmek isteyen bayanların düşüncelerine sadık kalınarak tasarlanmıştır. 2017 pantolon modelleri ile iş yeri için ciddi bir kombin, okul için rahat ve sportif bir kombin, günlük kullanım için rahat ve farklı bir kombin oluşturmak çok daha kolay. Moda tutkunu olan bayanlar için günlük giyim modelleri son derece şık ve kaliteli tasarımlarla bayanların beğenisine sunuluyor. Minelask.com.tr kendine özgü tasarımlarıyla bayanların kendilerine has stillerine oluşturarak farklı görünmeleri için yardımcı oluyor. Özgün tasarımlarda 2017 yılının en iyi koleksiyonlarına ev sahipliği yapan Minel Aşk markasının pantolonmodellerine Minelask.com.tr sitesi üzerinden kolayca ulaşarak sipariş verilebilir.

2017 Modası Pantolon Modelleri

2017 pantolon modelleri bayanlara öncelikle rahatlığı vadediyor. 2017 koleksiyonlarında daha çok bol kesim pantolonlar ve salaş stiller ön planda. Daha çok 70'li yılların etkilerinin hissedileceği 2017 pantolon koleksiyonları bayanlara özgün stil oluşturmaları için de yardımcı olacak. Bol kesim pantolon modelleri modası daha 2018 yılına kadar uzayacak gibi görünüyor. Bu nedenle 2017 yaz koleksiyonunun aksine kış koleksiyonlarında da etkisini devam ettirecek modellerdir.

2017 Modası Bol Pantolonları Kombinleme

Bol pantolonların diğer pantolon türlerine göre kullanımı daha kolaydır. Bacak boyunu olduğundan uzun gösteren bir özelliğe sahiptir. Şık bir kombin oluşturulurken uzun boy bol pantolon altına yüksek topuk ayakkabı saklanarak doğru bir kombin oluşturulabilir. Bol pantolonlar üzerine tercih edilecek bluzlar aksine dar kalıpta seçilmelidir. Bütün olarak daha doğru bir görünüm oluşturacaktır. Aynı zamanda sportif bir kombin için seçilen bol pantolonların altına renk uyumunu yakalayarak spor ayakkabılar da kullanılabilir. Dar bluz ve bol pantolon kombinini spor ayakkabı ve sırt çantaları ile tamamlamak da 2017 modasında rahat bir stil oluşturacak kombindir. Kombin için parça seçimlerinde önemli olan renklerin uyumudur. 2017 yaz modasında özellikle bol pantolonlarda çizgili, çiçekli, desenli renkli bol pantolon modelleri fazla sayıdadır. Bu pantolonları ön plana çıkararak dar bluzlar ile kombinleyebileceğiniz gibi, bol üst giyim modelleri ile de rahat tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.