Zarif Tesettür Abiye Tasarımları

Zarif Tesettür Abiye Tasarımları

30 Eylül 2017

Tesettürlü kadınların belki de en sık karşılaştıkları sorun kendilerine uygun abiye bulamamalarıdır. Renk ve model olarak farklı zevklere uygun hazırlanmış tesettür abiye modelleri hem uygun fiyatlarla hem de göz dolduran tasarımlarıyla Minelask.com.tr sitesinde alıcıları ile buluşuyor.

Zarafetin Kristal Hali

Minelask.com.tr sitesinde özel günler için kullanılacak türban ve abiyelerin uyumu hem sade bir şıklıkla hem de kristal işlemelerle sağlanmış. Nişan abiyelerinin günlük kullanım elbiseler kadar geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olduğu site, güvenli alışveriş ve iade politikası konusunda müşterilerin güvenini kazanmış durumda. Klasik tarzda tasarlanmış abiyeler ince detaylarla işlenip görücüye çıkıyor. Hemen her bedene tesettür abiye modellerine servet ödemeye de gerek yok. En uygun fiyatlarla tesettür şıklığı yakalamak Minelask.com.tr ile mümkün.

Yeni Trend Tesettür Şapkalar

Klasik türbandan sıkılan kadınlar için tül detaylarla hazırlanmış şapkalar bu yılın trend çizgileri arasında. Tesettür abiye modeline uygun işlemelerle süslü olanların yanında sade tasarlanmış modeller de mevcut. Ayrıca çiçek severler de unutulmamış. Kollarda ve şapkalarda sıkça kullanılmış çiçek detayları bahar havasında yürümek için en uygun olanları. Özellikle somon ve gümüş renklerin sıkça tercih edildiği bu modeller yoğun ilgi görüyor. Daha sade model tercih etmek isteyenler için ise işlemelerin sadece bel detaylarında kullanılan modeller hazırlanmış. Tül severler için hazırlanan nişanlıklar göz dolduruyor. Tül detaylarında işlemelerin yapıldığı modellerin yanı sıra sadece tül olarak bırakılmışları da modern çizgi yakalamak isteyenler için hazır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.